LyceumHub, JA firma – predaj akcií

LyceumHub, JA company started its activity on the 23rd of October. I’m glad to say that our stocksale turned out to be beyond  successful. Since early morning  there was  a huge amount of people asking different questions and becoming members of our company by buying stocks. Unfortunately, not everybody was able to purchase them since we ran out of them pretty quickly. In the name of LyceumHub, JA company I would like to say a big thank you to all of you who supported us, overall only thanks to you we are now able to create a new specific merch of Evanjelické lyceum. See you SOON at The General  Assembly.


Dňa 23.10 rozbehla LyceumHub, JA firma svoje pôsobenie na našej škole predajom akcií. Už od rána sa pri predajnom stánku pristavovalo veľké množstvo ľudí s rôznymi otázkami a ešte viac bolo tých, ktorí aj zainvestovali kúpou jednej, dvoch či dokonca troch akcií. Dopyt bol obrovský a bohužial sa na rad nedostal úplne každý. My, členovia firmy, si váš záujem a podporu veľmi ceníme, veď koniec-koncov vďaka vám máme možnosť našu firmu naplno rozbehnúť a priniesť na lýceum dlhoočakávané produkty, v ktorých, veríme, že každý nájde kúsoček seba. Vidíme sa na Valnom zhromaždení UŽ ČOSKORO.

(Text napísala Laura Erdélyiová, 4.A, fotila Júlia Zemančíková, 4.A.)

[Best_Wordpress_Gallery id=“152″ gal_title=“PredajAkcii2018″]

Zdieľať: