Stravovanie na Evanjelickom lýceu

Aktuálne informácie a oznamy školskej jedálne

Vážení rodičia, milé kolegyne, milí kolegovia, milí študenti.

Pokiaľ ste uhradili platbu za stravné mimo obdobia splatnosti (vždy 25. v mesiaci je splatnosť platby na nasledujúci mesiac, odporúčame uhrádzať najneskôr 21. v mesiaci), je potrebné zaslať doklad o úhrade (potvrdenie z IB) vedúcej ŠJ na na adresu: jedalensvr@gmail.com
a požiadať o mimoriadny zápis platby do Edupage platieb školskej jedálne. V opačnom prípade môže byť platba zapísaná so značným oneskorením a môže byť stravníkovi medzitým pozastavený výdaj obeda.

Pokiaľ uhradíte platbu platbu v termíne splatnosti, nie je potrebné z Vašej strany nič robiť, platba bude pripísaná v systéme najneskôr 1. v mesiaci.

Poznámka: Pokiaľ realizujete platbu cez VIAMO, bude zapísaná automaticky, nie je potrebné oznamovať platbu mailom.

Tip: Informácia o aktuálnej výške stravného kreditu sa zobrazuije v jedálnom lístku naspodu, na webstránke Edupage po prihlásení kontom rodiča alebo žiaka. Po kliknutí na údaj o kredite sa zobrazí celkový prehľad čerpania stravného kreditu (kredity a debety) v rámci školského roka. V mobilnej aplikácii Edupage táto možnosť nie je dostupná.

Vážení rodičia, milé kolegyne, milí kolegovia, milí študenti.

httNový záujemca (študent / zamestnanec) o stravovanie v školskej jedálni (ŠJ) sa musí zaevidovať elektronicky, vyplnením prihlášky – krátkeho Google formulára cez internet.

Prihlášku ŠTUDENTA / ZAMESTNANCA môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

Trvalé odhlásenie ŠTUDENTA / ZAMESTNANCA môžete vyplniť kliknutím na tento odkaz

POZVÁNKA NA STRAVOVANIE PRE ŠTUDENTOV PRVÉHO ROČNÍKA A NOVÝCH ZÁUJEMCOV

Vážení rodičia, milá študentka, milý študent prvého ročníka Evanjelického lýcea, radi by sme Vás informovali o možnosti stravovania (obed s výberom z dvoch menu) v našej jedálni, priamo v sídle školy.

Ponúkame aj možnosť stravovania bezlepkovou a bezlaktózovou stravou (BL), denne jedno menu. V prípade, že máte o stravovanie záujem, vyplňte, prosím, krátku elektronickú prihlášku (formulár), kliknutím na nasledujúci odkaz:

Prihláška pre študentov 1. ročníka a nových záujemcov

Prihláška ŠTUDENTA / ZAMESTNANCA na stravovanie v školskej jedálni

Obed sa vydáva každý školský deň v čase 12:15 – 14:10 hod. a podľa toho sú v rámci rozvrhu prispôsobené obedové prestávky.

Prihlasovanie / odhlasovanie / zmena obedového menu sa vykonáva jednoducho elektronicky, cez osobné konto na Edupage webstránke školy (www.evlyceum.edupage.sk) alebo mobilnú aplikáciu Edupage.

Platba je možná prevodom na účet (trvalý príkaz alebo individuálna mesačná platba cez internet banking). Je možné využívať aj platbu VIAMO.Cena stravného podľa typu stravníka:

Študent (3. stupeň štúdia – SŠ) – štandardná strava: 2,3 € / obed
Študent (3. stupeň štúdia – SŠ) – bezlepková a bezlaktózová strava: 3,02 € / obed

Priemerný počet stravných dní v kalendárnom mesiaci v rámci celého školského roka je 18.

Ďalšie bližšie informácie k stravovaniu a individuálne platobné údaje podľa typu stravníka, Vám po vyplnení prihlášky zašleme mailom.

Stravovanie je možné kedykoľvek počas roka prerušiť alebo úplne zrušiť. Počas roka je možná aj zmena typu stravníka (napr. z bezlepkovej stravy na štandardnú a opačne).

Budeme radi, ak sa na stravovanie v našej školskej jedálni prihlásite.

V prípade otázok nám, prosím, napíšte na email uvedený nižšie.

Školská jedáleň, Evanjelické lýceum Bratislava

jedalen@evlyceum.sk

https://evlyceum.edupage.org/a/skolska-jedalen