Školenie prezentačných zručností

Včera (t.j. v utorok, 7.3.2017) sme sa v rámci projektu študentských firiem – JA Slovensko, zúčastnili semináru prezentačných zručností. V rámci včerajšieho dňa sme si zlepšili zručnosti a taktiež naučili pár nových trikov ako odprezentovať vlastný produkt svojim potenciálnym zákazníkom. Pracovali sme v skupinách: každá mala vybraného mentora spomedzi zamestnancov spoločnosti AT&T, ktorý nám predával svoje skúsenosti. Na záver dňa sme súťažili medzi skupinami v krátkych 4minútových prezentáciach produktov vymyslených počas dňa. Tento seminár bol perfektný a veľa sme si z neho odniesli. Sme šťastní, že aj takýchto udalostí sa môžme v rámci školy zúčastňovať. 🙂

(Text napísal Juraj Pajdlhauser zo 4.A, semináru sa zúčastnil spolu s Edom Hromkovičom, 4.A).

[Best_Wordpress_Gallery id=“56″ gal_title=“skolenie AT&T“]

 

Zdieľať: