Rozlúčka s maturantmi

V piatok, 12. mája 2017, sme sa v priestoroch Evanjelického lýcea na Vranovskej ulici rozlúčili s dobrými kamarátmi, blízkymi ľuďmi, výbornými študentami, našimi kôpkami strachu pred blížiacou sa maturitou − s tohtoročnými absolventami.

Aj v tento deň dosiahli nad pomyslenú latku, ktorú si už kedysi dávno (takmer pred piatimi rokmi) dali veľmi vysoko. Rozlúčku pripravili obidve triedy s hudobným programom i hovoreným slovom. Nejednému učiteľovi vypadla slza. Nejeden študent sa s vážnou tvárou pýtal, kam ubehol ten čas. Nejeden by ho možno na chvíľu aj vrátil…

Vráťte sa, milí milí maturanti, na návštevu. Príďte, pochváľte sa, inšpirujte mladšie ročníky. A nezabudnite, že vždy budete na pôde vašej školy − na pôde vášho lýcea − vítaní. 🙂

 

(Text napísala a fotky nafotila p. p. Psotová.)

[Best_Wordpress_Gallery id=“81″ gal_title=“Rozlucka_maturanti_2017″]

Zdieľať: