Nika Gajdošová na Startup weekend Bratislava

Startup Weekend Bratislava, ktorý prebiehal tento víkend, od piatka do nedele v startupovom coworkingu 0100 Campus, mal medzi svojimi účastníkmi aj našu študentku – Nikolu Gajdošovú z 5.A triedy.

 

Ako uviedla organizátorka súťaže – Michaela Szilvasová – „Nika v piatok prezentovala svoj nápad pred publikom. Problem, ktorý odprezentovala sa týka nadbytočného plytvania a vyhadzovania jedla zo supermarketov. Za tento nápad dostala od publika najviac hlasov a postupila do užšieho výberu nápadov. Podarilo sa jej vytvorit veľmi šikovný tím, s ktorým sa v priebehu 2 dní snažili dopracovať ideu až k MVP – minimum viable product. Na nedelnej záverečnej prezentácii (ako aj pocas celeho vikendu) svojho projektu WASTENO Nika ukázala nadšenie, sebavedomie a velmi veľkú motiváciu pracovať na zmyslupných veciach, s biznis potenciálom a tiez schopnosťou pomáhať spoločnosti. Spoločne s tímom nakoniec Startup Weekend v Bratislave vyhrali 1. miesto. „.

 

Z tohto Nikinho úspechu sa tešíme a srdečne gratulujeme! 🙂

 

wasteno

(Nika je na fotke hore uprostred.)

Zdieľať: