Drama Festival 2017

Každý rok sa u nás na lýceu koná tzv. Drama festival. Žiaci štvrtých ročníkov si pre ostatné ročníky pripravia krátke hry podľa kníh, ktoré v štvrtom ročníku prečítali.

Tohtoročný drama festival bol plný sĺz, potu, ale aj radosti. Na hercoch bolo vidno, že k tomu pristúpili viac než profesionálne. Každá hrá bola svojím spôsobom jedinečná. Prvá a druhá hra boli plné vtipu. Posledná hra MAY THE DEVIL TAKE YOU bola zas plná temnoty a diabla. Avšak zo všetkých troch plynulo ponaučenie a mohli sme si z toho veľa odniesť. Festival bol pojatý veľmi profesionálne, čo bolo vidno na hercoch aj kostýmoch.

Každopádne, najväčšia vďaka patrí našim profesorom Clarkovi Chapmanovi a Glorii Bengston. Dúfame, že ste si hry užili a nasledujúcemu ročníku prajeme veľa šťastia a menej hádok.

 

(Autorkou textu je študentka terajšej 4.A triedy.)

[Best_Wordpress_Gallery id=“86″ gal_title=“Drama Festival 2017″]

Zdieľať: